Orientace v našich půjčkách

Nebankovní půjčky bez registru se zástavou u nás

 

Pro naše klienty se snažíme zajišťovat takové produkty ze segmentu nebankovních půjček, aby měli co největší možnost výběru a produkt byl tak přizpůsoben jejich aktuálním potřebám a možnostem. V řadě případů dokážeme klientovi nabídnout u některých druhů půjček opravdu individuální, na míru šité řešení. Dbáme na to, aby měl klient veškeré dostupné informace o půjčce a mohl se odpovědně rozhodnout, zda je půjčka vhodná či nikoliv. K dispozici máme vyškolené pracovníky, kteří vždy rádi poradí a s klientem rozeberou jeho finanční situaci. V naší nabídce naleznete i několik specifických produktů:

Půjčky bez registru

V současnosti velmi oblíbené půjčky bez registru jsou zajímavým a v podstatě jediným řešením pro zákazníky, kteří se dostali v minulosti do potíží se splácením některé spotřebitelské půjčky nebo třeba i jen faktury od mobilního operátora. Taková maličkost totiž stačí, abyste se dostali do registru dlužníků, a tím máte přístup k bankovním půjčkám na několik let uzavřený. U půjčky bez registru nejsou registry dlužníků zkoumány nebo se na ně nebere zřetel a půjčku tedy mohou při splnění ostatních kritérií dostat i klienti se záznamem v registrech.

Půjčky bez dokládání příjmu

Mnoho klientů, kteří potřebují získat půjčku, může mít problém s doložením příjmů. Příjmy v domácnosti sice mají, ale jejich doložení je z mnoha různých důvodů komplikované. Řešením pro ně mohou být půjčky bez doložení příjmu, kdy nemusí dokládat prakticky žádné dokumenty, týkající se jejich výdělku. To je obrovskou výhodou, protože jim odpadne starost se sháněním všech potvrzení od zaměstnavatele, hledáním minulých daňových přiznání, výpisu z bankovních účtů apod. Vyřízení půjčky je tak velmi snadné, protože u půjčky bez dokládání příjmu nepotřebuje klient ani ručitele, takže nemusí oslovovat své blízké, aby mu poskytli ručení v případě nesplácení půjčky a vše je výhradně na klientovi.

Konsolidace půjček, pomoc s dluhy

Pro naše klienty jsme schopni zajistit pomoc i tam, kde již ostatní nepomohou. V případě, že má klient problémy se splácením svých spotřebitelských půjček z minulosti a dostal se do prodlení s jejich úhradou, je možné mu pomoci v rámci konsolidace půjček a dluhy tak rozložit na delší časové období s menším mesíčním zatížením. Pokud se klient již dostal do exekuce nebo byla na jeho nemovitost vyhlášena dražba, i v takové situace je možné ještě pomoci a klientovi zachránit střechu nad hlavou. Veškeré závazky se prostřednictvím dohodnuté nebankovní půjčky bez registru vyplatí a stejně jako u konsolidace půjček dojde k rozložení splátek na delší časové období, aby byla pro klienta splátka co možná nejvýhodnější nebo lze situaci řešit i krátkodobě s následným prodejem nemovitosti za běžnou tržní cenu a vyplacení dluhů. Tento produkt je často známý i pod pojmem oddlužení nemovitosti.